Pracownia w Ĺťelechowie

Po długich oczekiwaniach ruszyła nasza pracownia w Żelechowie, do której serdecznie zapraszam.
Wasze pupile mają teraz do dyspozycji klimatyzowany domek pełen światła o wymiarach 5 x 3 metra wyposażony min. w stół groomerski, wannę do kąpieli i wiele innych akcesoriów niezbędnych do prawidłowej pielęgnacji ich futerek. Niezwykle ciepłe wnętrze, pozbawione weterynaryjnych zapachów i umożliwiające obserwację otoczenia wpłynie z pewnością na lepsze samopoczucie moich klientów podczas zabiegów pielęgnacyjnych.

Oto poszczególne urządzenia będące na wyposażeniu mojego salonu:

Chadog Callisto - stół z podnośnikiem elektrycznym

Szampon z biotyną do pielęgnacji psówRewelacyjny, duży stół trymerski z podnośnikiem elektrycznym i blatem o wymiarach 125 x 65cm. Bardzo stabilny, wyposażony w dodatkowo wzmocniony i wyciszony silnik do regulacji wysokości. Blat stołu pokryty mocną gumą, odporną na zadrapania i łatwą w utrzymaniu. Największą zaletą tego modelu jest wygodna regulacja wysokości za pomocą nożnych pedałów, stół Callisto jako jedyny na rynku zjeżdża do samego dołu (tylko 21cm od ziemi) co znacznie ułatwia pracę przy wprowadzaniu psów dużych ras, bądź też bojaźliwych/chorych piesków. Kolejną zaletą oraz udogodnieniem jest zdejmowany blat stołu, aby każdy bez problemu mógł go dokładnie umyć czy zdezynfekować. W zestawie, są aż dwa wysięgniki: dwustronny (z regulacją wysokości) i jednostronny (szubieniczka). Dane techniczne: blat 125cm x 65cm; regulacja za pomocą podnośnika elektrycznego w zakresie od 21cm do 100cm, sterowanie za pomocą pilota nożnego, dwa wysięgniki - dwustronny i jednostronny mocowane do ramy stołu, nie do blatu, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i stabilne.
Informacje za groomershop.pl

Duża wanna Trim z podnośnikiem elektrycznym

Profesjonalna wanna groomerska Trim, wykonana z polyethylenu. Niezwykle trwała i estetycznie wykonana. Wyposażona jest w półkę ułatwiająca kąpiel małych psów. Regulacja wysokości odbywa się za pomocą pedałów. Wysuwana boczna przegroda wejściowa umożliwia łatwe wprowadzenie psa do wanny. Na obrzeżach wanny znajdują się otwory na butelki z kosmetykami. W komplecie znajduje się wysięgnik, smycze, wąż odpływowy wraz z sitkiem.Wymiary: długość 148cm; szerokość 80cm; wysokość 90cm; wWysokość regulowana w zakresie od 83cm do 128cm; najniższy poziom wejścia 48 cm.
Informacje za groomershop.pl

Vivog - suszarka

Szampon z biotyną do pielęgnacji psówProfesjonalna suszarka przeznaczona do pracy w salonach pielęgnacji psów oraz hodowlach. Posiada płynną regulację mocy nawiewu oraz płynną regulację temperatury powietrza. Wyposażona w elastyczny wąż o długości 1,80m i stojak z regulowaną wysokością. Dodatkowo istnieje możliwość odłączenia grzałki. Moc 2500W, wydajność powietrza 65l/s.
Informacje za groomer.com.plActiv - myjka ultradźwiękowa cyfrowa

Szampon z biotyną do pielęgnacji psówMyjka ultradźwiękowa do dezynfekcji akcesoriów do pielęgnacji. Oprócz bardzo wysokiej skuteczności mycia i docierania do najbardziej niedostępnych szczegółów mycie przy pomocy ultradźwięków nie powoduje absolutnie żadnych uszkodzeń mechanicznych mytych przedmiotów. W tym modelu zastosowano nowoczesne technologie aby efekt oczyszczania akcesoriów był jeszcze lepszy. Myjka posiada cyfrowy wyświetlacz, obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.Dane techniczne: wymiary 206mm x 152mm x 132mm, moc 50 W, częstotliwosć ultradźwięków 42 000 Hz, pojemność 600ml, czas od 0 do 30 minut.
Informacje za groomer.com.pl
Vivog - sterylizator UV + temperatura

Szampon z biotyną do pielęgnacji psówSterylizator UV niezbędny w każdym profesjonalnym salonie groomerskim. Poza odkażaniem za pomoca promieni ultrafioletowych sterylizacja odbywa się dodatkowo dzięki temperaturze wytwarzanej wewnątrz komory (ok 50 stopni Celsjusza).
Informacje za groomer.com.pl
KLIENCI

Wybrani klienci ze zdjęciami
przed i po strzyĹźeniu

Zobacz więcej

OFERTA

Na pewno znajdziesz u Mnie
coś dla Twojego pupila.

Zobacz więcej

KOSMETYKI

Najwyższej jakości kosmetyki
do pielęgnacji Twojego pupila

Zobacz więcej

HODOWLA

Zajrzyj na stronę mojej hodowli
Hiszpańskich Psów Wodnych

Zobacz więcej

KONTAKT

Pracownia dla Psa i Kota Anna Rapp
96-321 Żelechów
Krakowiańska 27
tel 601 511 576
email: